Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Michałopol – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

99 000 zł1 594 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowo wydzieloną działkę budowlaną(lub działki) o powierzchni ok. 1 594 m2 znajdującą się w miejscowości Michałopol, w Gminie Gidle,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Borowno(Michałopol + 20 km)

189 000 zł4 520 m² 41,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki nr ew. dz. 5 położonej w miejscowości Borowno gm Mykanów o pow. 4520 m2 szerokiej 28m długiej 150m w całości budowlanej Z dostępem do 2-ch dróg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mokrzesz

Mokrzesz(Michałopol + 16 km)

109 000 zł11 832 m² 9,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w miejscowości Mokrzesz w Gminie Mstów. Działka położona w bardzo urokliwej i spokojnej okolicy , wśród zabudowy domów jednorodzinnych , bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Kolejowa

Mykanów(Michałopol + 25 km)

130 000 zł2 908 m² 44,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 616/2 położonej w miejscowości Mykanów przy ulicy Kolejowej 30 (obręb 0021). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Sadowa

Zawada(Michałopol + 19 km)

125 000 zł1 180 m² 105,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 0,118 ha, położona w malowniczej miejscowości Zawada w gminie Mstów zaledwie kilkanaście kilometrów od Częstochowy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa ogrodzona Stobiecko Szlacheckie

Stobiecko Szlacheckie(Michałopol + 25 km)

3 600 000 zł10 600 m² 339,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa o powierzchni 1,06 ha przy autostradzie A1 okolice Radomska Oferuję na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 1,06 ha (10 600 m ) położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Mokrzesz(Michałopol + 16 km)

95 000 zł1 071 m² 88,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w gminie Mstów wieś Mokrzesz przy ul. Ogrodowej o powierzchni około 1071 m2. Pierwsza linia zabudowy. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rajsko

Rajsko(Michałopol + 19 km)

298 928 zł5 338 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5338m o wymiarach 37m x 157m. Działka położona w miejscowości Rajsko, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kobyłczyce

Kobyłczyce(Michałopol + 18 km)

99 000 zł24 060 m² 4,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki rolne zlokalizowane w gminie Mstów, w miejscowości Kobyłczyce, działki nr. 954, 955, 957. Przedmiotem sprzedaży są działki rolne o nr. ewidencyjnych 954, 955, 957, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Dąbrowa Zielona

Dąbrowa Zielona(Michałopol + 6 km)

100 000 zł1 581 m² 63,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Dąbrowa Zielona w miejscowości Nowa Wieś o powierzchni 1581 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Michałopol

Michałopol,łódzkie

104 000 zł1 594 m² 65,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Radomsko(Michałopol + 20 km)

230 000 zł6 300 m² 36,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o numerze ewidencyjnym 30/1, położonej w Radomsku przy ul. Spacerowej (obręb 0029). Cechy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij